Archiv

2-6.04.2012 – Divadelní komedie “Pierrovi Richardovi. Do vyžádání”
v České
republice a na Slovensku

Celá pravda o nejslavnějším velkém blondýnovi na světě, jehož hlava už sice, pravda, hodně zešedivěla, ale duchem je stále mlád, je obsažena v autobiografickém divadelním představení “Pierrovi Richardovi. Do vyžádání”.

Hrají: Pierre Richard, Christophe Defays (syn Pierra Richarda)
Režie: Christophe Duthuron

Představení ve francouzském jazyce. Titulky české, slovenské a ruské.

Continue reading


St. Petersburg Festival Ballet – 17.- 18. listopadu 2012, v Praze a Hradci Králové

St. Petersburg Festival Ballet – Skvělé a velkolepé umělecké těleso, disponující vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou důkladnou elegancíí klasiky, svěžím dechem XXI. století, ideální technikou provedení a bujarou, nespoutanou šíří ruského ducha ve spojení s opravdovou bohatou nádherou kostýmů a dekorací.

V rámci velkého evropského turné soubor St. Petersburg Festival Ballet předvede své umění v několika českých městech, a sice v Praze a Hradci Králové .

Členové petrohradského souboru St. Petersburg Festival Ballet vám předvedou skvosty světové klasiky, kam patří:

“Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského)
“Labutí jezero” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského)

Continue reading

25. února v Praze v divadle HYBERNIA a 27. února v Brně v Janáčkověm divadle představí romantický saxofonista J.Seven z Izraele svůj program “To není jazz, To je hudba lásky. To je živá hudba!”

Saxofon je jakožto hudební nástroj jedním z nejkrásnějších a nejpronikavějších hudebních nástrojů. Svým zvukem vytváří fascinující a unikátní atmosféru lásky a romantiky. Melodika saxofonu dodává každému dílu ještě větší kouzlo.

Izraelský hudebník J.Seven nehraje snad ani jazz, on hraje přímo hudbu lásky. V jeho virtuózní interpretaci aranžmá skladeb nejslavnějších skladatelů naší doby – Joea Dassina, Stevie Wondera, Fausto Poppetiho, Ennio Morricone, George Zamfira, Jamese Harmera“My Heart Will Go On” (Celine Dion) z filmu “Titanic”, a dalších získávají speciální, jemné, romantické zabarvení.

 

Continue reading

3. května se v Praze a 4. května v Brně koná show “Aeternum” (“Věčnost”)
v provedení bratrů ze Španělska – LOS VIVANCOS

Na začátku května 2014 se v Praze a v Brně koná představení úchvatného tanečně-divadelního show “Aeternum” v provedení jedinečného Španělského souboru LOS VIVANCOS.

Soubor LOS VIVANCOS tvoří sedm bratrů, kteří mají opravdu nevídanou kombinaci talentů: tančí, zpívají a hrají na různé hudební nástroje. Jejich fantastický temperament je uchvacující.

Bratři se narodili ve Španělsku, v Barceloně. Už v dospívání se jim podařilo se proslavit, protože se všichni začali zabývat tancem velmi záhy. Přišli se zcela novým, vlastním číslem, což byl tanec s prvky akrobacie. Sláva LOS VIVANCOS se velmi rychle rozšířila. O jejich talentu se dověděla celá země. Jejich vystoupení byla přijata s velkým ohlasem i daleko za hranicemi Španělska, jsou široce známí i na Západě, což opět dokazuje vysokou úroveň jejich vystoupení.

Continue reading